همکاری در فروش فایل میهن همکار همکاری در فروش فایل میهن همکار ترفند ساخت دارت با چوب کبریت - ســـــــرگــرمـــی روز

ترفند ساخت دارت با چوب کبریت

جمعه 9 بهمن 1394 ساعت 11:18 ب.ظ

ترفند ساخت دارت با چوب کبریت


DART-OUT-OF-MATCHES-main

  


در این آموزش می خواهیم نحوه ساخت دارت با استفاده از چوب کبریت ، کاغذ ( ترجیها مقوا کاردستی ) ، سوزن و مقداری نخ را آموزش دهیم . در انتها نحوه ساخت سیبل نیز قرار گرفته است .این آموزش تصویری می باشد و از عکس های متعدد برای فراگیری سریع تر و آسوده تر استفاده شده است و در بین تصاویر اگر نکته ای نامفهوم بود آن را بازگو خواهیم کرد. در ادامه با برگ ریز همراه باشید .

paper needles matches
۱- حالا که با وسایل ساخت دارت آشنا شدید به مرحله بعدی ترفند می رویم . حالا سه کبریت چوب را همانند شکل کنار هم قرار دهید و توجه نمایید کبریت چوب ها به گونه ای مرتب یعنی قسمتی که گوگرد دارد در کنار هم باید قرار گیرد . سپس سوزن را بین سه کبریت چوب از طرف چوبی قرار دهید ( قسمت گوگرد دار برای باله و قسمت کاغذی می باشد )

DART-OUT-OF-MATCHES-6DART-OUT-OF-MATCHES-7 DART-OUT-OF-MATCHES-8
۲- حالا باید با استفاده از نخ ( یا چسب ) آنها را محکم کنید .
DART-OUT-OF-MATCHES-9 DART-OUT-OF-MATCHES-11 DART-OUT-OF-MATCHES-10
۳- حالا نوبت آن رسیده تا کاغذی برای ساخت قسمت باله دارت تهیه نمایید و مانند شکل ابتدا کاغذ را به صورت مربع برش دهید سپس از وسط آن را تا کنید تا به مثلثی تبدیل شود سپس از طرفین برش بزنید به گونه ای که ضایعات کاغذی شما به شکل مثلث های کوچک در آیند.

DART-OUT-OF-MATCHES-12 DART-OUT-OF-MATCHES-13 DART-OUT-OF-MATCHES-14

۴ – کار ساخت دارت تقریبا به پایان رسیده است . تنها باید قسمت گوگرد دار را که سوزن مقداری از چوب کبریت ها بیرون زده است را به قسمت کاغذی و دم ( باله ) نصب کنید به گونه ای که هر کبریت برروی ضلعی از کاغذ قرار گیرد و برروی آن سوار شود.

DART-OUT-OF-MATCHES-15 DART-OUT-OF-MATCHES-16

تبریک می گم شما موفق به ساخت دارد با استفاده از وسایل ابتدایی و ارزان قیمت شده اید :-) برای اینکه این دارت ها را به سمت کسی نشانه نبرید می توانید با استفاده از مقوا و ماژیک یک سیبل هدف گیری نیز بسازید (عکس پایین ) 


					</div>
 					<div class=نوشته شده توسط admin | چاپ یادداشت | 0 نظر

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
همکاری در فروش فایل میهن همکار همکاری در فروش فایل میهن همکار