همکاری در فروش فایل میهن همکار همکاری در فروش فایل میهن همکار وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟ - ســـــــرگــرمـــی روز
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟

یکشنبه 17 دی 1396 ساعت 10:50 ب.ظ

 وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟


وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی

  

سایت مورد نظرم را باز کرده، کالا یا خدمتی که به دنبال آن بوده ام را پیدا می کنم. سپس دکمه پرداخت را می زنم. لوگوهای رنگارنگ صفحه نمایشگر را آذین بندی می کنند. پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و.... . کدام را انتخاب کنم؟ وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی یا پی پال؟ آیا شما هم مثل من همیشه به دنبال بهترین هستید؟ زمانی که میخواستم اولین اکانت ارزی خود را افتتاح کنم فقط به دنبال بهترین آن بودم. اما با گذر زمان متوجه شدم تمامی این اکانت ها دارای مزایا و معایبی هستند که باید زمان انتخاب به آن ها توجه کرد تا بتوان انتخاب درستی کرد. علاوه بر این، آشنا بودن با تفاوت های وب مانی با پرفکت مانی در این انتخاب، به شما کمک بسیاری خواهد کرد. سایت های معتبر زیادی در سراسر جهان وجود دارند که مسلما از تمامی این درگاه ها به صورت یکجا استفاده نمی کنند. در نتیجه حضور هر کدام از این سیستم ها در سایتی که ما استفاده می کنیم بر انتخاب ما تاثیر گذار است.

وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی

وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی ؟

تحقیقات زیادی انجام دادم تا بتوانم درک بهتری از این موضوع داشته باشم. دوست دارم تمامی آن ها را در اختیار شما نیز قرار دهم. ابتدا بهتر است با مزایای هر کدام از این حساب ها آشنایی داشته باشید تا با توجه به آن ها، انتخاب درست تری کنید.

مزایای پرفکت مانی

  • نسبت به کشور ایران، تاکنون هیچ گونه تحریمی نداشته است
  • یکی از زبان های سایت، فارسی می باشد که امکان استفاده از آن را برای ایرانیان، ساده تر کرده است
  • دارای کارت شارژ (ووچر) می باشد. که برای "شارژ حساب" یا "خرید آنلاین" قابل استفاده است.
  • در گذشته دارای سه نوع حساب دلار، یورو و طلا بود که جدیدا بیت کوین نیز اضافه شده است؛ که توانسته طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند.
  • خرید دلار پرفکت مانی بدون احراز هویت انجام می شود.
  • و...

مزایای وب مانی

 

مطمئنا پرفکت مانی و وب مانی، مزایای بیشماری دارند که در این مقاله فقط چند مورد از با اهمیت ترین آن ها ذکر شده است. با مطالعه مزایای هریک از این دو حساب، براحتی می توان هنگام انتخاب یکی از این دو درگاه های پرداخت اینترنتی، جهت خرید، انتقال پول و... بهترین انتخاب را داشت. اینکه وبمانی بهتر است یا پرفکت مانی یک سوال کلی است و یک جواب واحد ندارد. بلکه جواب آن با توجه به درخواست و نیاز شما معنا پیدا می کند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
همکاری در فروش فایل میهن همکار همکاری در فروش فایل میهن همکار